Vinylové podlahy Gerflor Artline Lock a Senso Lock

Charakteristika Artline Lock

Dekor podlahy Gerflor Atrline Lock patří mezi zámkové vinylové dílce, které jsou vybavené extra pevným spojem se zámkem Uniclic. Tyto podlahy jsou vyhledávané hlavně pro svou rychlou instalaci, odolnost a jednoduchou údržbu. Samotný vinyl je ošetřen PUR povrchovou úpravou a skládá se z průhledné nášlapné vrstvy silné 0,3 mm, vrstvy nesoucí dekor a kompaktní vyztužené podkladové vrstvy. Tato zámková podlaha je extrémně dlouhověká, vysoce odolná a netečná k vlhkosti.

Charakteristika Senso Lock

Gefrlor Senso Lock je výrobní řadou, která je především navržena, aby vyhověla nejčastějším požadavkům domácností. Hlavní výhodou je její poměr – kvalitní výrobek za dobrou cenu. Zámkový naklapávací systém Uniclick umožňuje rychlou montáž a případnou demontáž. Díky povrchové úpravě se snadno čistí, udržuje a také má antistatické vlastnosti. Materiál použitý u těchto podlah garantuje splnění těch nejpřísnějších kritérií týkajících se zdravotní nezávadnosti. Výrobek neobsahuje formaldehyd, těžké kovy, rozpouštědla ani zdraví škodlivá změkčovadla a je také 100% recyklovatelný.  

Vinylové podlahy Gerflor Senso Lock

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

11.12. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří - Vasco Doors
Ing. Petra Culková: Realizace proběhla přesně dle mých představ, vždy jsme se domluvili na termínu dodávky. Kvalita provedených prací je také ve vysoké kvalitě a jsme velice spokojeny.
Zobrazit detail reference >

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps
Ochrana údajů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >