PVC podlaha s textilní podložkou Gerflor Solidtex

PVC podlaha s textilní podložkou Gerflor Solidtex

Charakteristika

Cenově dostupný materiál, který odpovídá hlavně i kvalitě. Neplatí tu, co je levné není kvalitní, ba naopak. Mimořádná odolnost výrobku je dána díky extra silné nášlapné vrstvě tloušťky 0,5 mm. Zaručuje ji i kvalifikace užitné třídy 33/42. Speciální přídavek Diamalite, který je ošetřen na povrchové vrstvě, zjednodušuje pravidelnou údržbu a šetří čas a peníze, jelikož stačí použít jen malé množství vody. Velice odolný materiál se může používat víceméně kdekoli, o to víc v prostorách se zvýšenou vlhkostí (kuchyně, koupelny, prádelny atd.). Případně lze položit tuto podlahu i do kanceláří či podobných komerčních míst.

Balení se kupuje v rolích a je obrovská škála dekorů. Pokud nemusíte zrovna tradiční vzhled podlahy, v nabídce najdete i méně běžné dekory, které Vám určitě udělají radost a vytvoří krásné prostory.

Výhody PVC podlah Gerflor naleznete zde.

PVC podlahy s textilní podložkou Gerflor Solidtex

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

17.07. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří
Jitka Vomáčková: Jednání s panem Ing. Kelbichem bylo bezproblémové, všechny dohody dodrženy, zaměstnanci také provedli skvělou práci. Všem doporučuji. Jitka Vomáčková
Zobrazit detail reference >

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps