Dnešní vinylové krytiny z PVC jsou dnes něco úplně jiného

Pokud mluvíme o vinylových podlahách, mluvíme o podlahách velmi odolných. Zvládnou nejen silný provoz, ale odolávají vodě, teplu i dětem. V dnešní době se staly tyto podlahy jedničkou na trhu. Předčily jak laminátové plovoucí podlahy, tak i dřevěné. Z těchto podlah, si vinylová podlaha vzala, jen ty nejlepší vlastnosti. Snadnou pokládku, lehkou údržbu, pružnost, odolnost a širokou škálu vzorů a dezénů. Mezi nejvyhledávanější odstíny vinylových podlah patří šedohnědá barva.

Dnešní vinylové krytiny z PVC jsou něco úplně jiného, než za dob komunismu. Tehdy se krytiny z PVC  používaly prakticky všude. Měly napodobovat mramor, dřevo nebo parkety. Navíc se člověk nevyhnul spárám po každých 130 centimetrech. To je již dnes minulostí. 
V dnešní době si můžeme vybírat. A to buď z měkčeného PVC v rolích nebo lamel, či čtverců z tvrzeného vinylu. Můžeme zvolit jejich formát, a vybrat mezi velkým množstvím vzorů a dezénů.

Vinylové podlahy nám mohou vytvořit vzhled dřeva, kamene, dlažby, kovu či korku. Obzvláště žádanými druhy jsou vinylové podlahy, které imitují opotřebené či recyklované dřevo. 

Vinyl má několik výhod. Je odolný vůči vodě, opotřebení a poškrábání. Současně je ale pružný a akusticky tichý. Pokud budeme vinyl srovnávat s laminátem, jedná se o pocitově teplejší materiál. Snadno se pokládá a je nenáročný na údržbu.

Vinylové podlahy můžeme jen a jen doporučit.

 

Vinylové podlahy Gerflor

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

17.07. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří
Jitka Vomáčková: Jednání s panem Ing. Kelbichem bylo bezproblémové, všechny dohody dodrženy, zaměstnanci také provedli skvělou práci. Všem doporučuji. Jitka Vomáčková
Zobrazit detail reference >

11.12. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří - Vasco Doors
Ing. Petra Culková: Realizace proběhla přesně dle mých představ, vždy jsme se domluvili na termínu dodávky. Kvalita provedených prací je také ve vysoké kvalitě a jsme velice spokojeny.
Zobrazit detail reference >

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps